fbpx

Kontakt

Tveka inte, kontakta oss!

Vill du veta mer om våra produkter och tjänster, eller om du önskar en offert på en specifik lösning är det bara att kontakta oss. Ringa, maila eller komma förbi på en kopp.

Postadress

Box 2166
650 02 Karlstad

Besöksadress

Spärrgatan 5
653 41 Karlstad

Mathias Palmer
Mathias Palmer VD / Försäljning 054-24 07 92 mathias@ledtec.se
Magnus Jonsson
Magnus Jonsson Projektledning / Försäljning 054-24 07 91 magnus@ledtec.se
Christopher Hellman
Christopher Hellman Produktutveckling / Support 054-557 75 71 christopher@ledtec.se
Oscar Dalebjer
Oscar Dalebjer Teknik / Montage / Support 054-557 75 72 oscar@ledtec.se
Linus Borglund
Linus Borglund Teknik / Montage / Försäljning 054-557 75 73 linus@ledtec.se
Daniel Resare
Daniel Resare Teknik & Sir Fix-a-lot 054-24 07 90 daniel@ledtec.se

Besök oss gärna på följande adress